Astellas Pharma sp. z o.o.
ASTELLAS PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000027928NIP 1131828467 REGON 012773490 Warszawa
- Przychód 2025
- 910 mln zł
- Zmiana rok do roku
- +6,4 %
- Pozycja w Polsce wg przychodu
- 890. z 3 961
- Pozycja w branży wg przychodu
- 168. z 801, Handel hurtowy
Wyniki finansowe z ostatnich lat
| Rok | Przychód | Zmiana r/r |
|---|---|---|
| 2025 | 910 mln zł 1 | +6,4 % |
| 2024 | 855 mln zł 1 | +20,7 % |
| 2023 | 708 mln zł 1 | +6,9 % |
| 2022 | 663 mln zł 1 | +7,8 % |
| 2021 | 615 mln zł 1 | b.d. |
1 Przychód podatkowy wykazany w zeznaniu CIT, według danych Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT.
„b.d.” oznacza brak danych w dostępnym sprawozdaniu. Brakujących lat nie szacujemy.
O spółce w liczbach
Astellas Pharma sp. z o.o. działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a jej adres rejestrowy wskazuje na siedzibę w Warszawie. Według kodu PKD przypisaliśmy ją do branży „Handel hurtowy”. Przeważająca działalność w rejestrze to sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Podmiot został wpisany do rejestru 20.07.2001 r.
Za rok 2025 spółka wykazała przychód podatkowy na poziomie 910 mln zł i zajmuje 890. pozycję spośród 3961 firm w zestawieniu ogólnopolskim.
W porównaniu z rokiem poprzednim przychód zwiększył się o 6,4 %. W okresie 2021 do 2025 przychód zmieniał się średnio o +10,3 % rocznie. Każdy kolejny rok w naszych danych był dla spółki lepszy od poprzedniego.
Wśród 1385 spółek z województwa mazowieckiego zajmuje 349. miejsce. W zestawieniu firm w Warszawie jest na 274. pozycji. W rankingu branży „Handel hurtowy” zajmuje 168. miejsce z 801.
Przychód pokazujemy według jawnych danych Ministerstwa Finansów o podatnikach CIT. To kategoria podatkowa, liczona inaczej niż przychody ze sprawozdania finansowego.
Pozycje w rankingach
- Handel hurtowyPrzychód, 2025 168.z 801
- PolskaPrzychód, 2025 890.z 3 961
- Województwo mazowieckiePrzychód, 2025 349.z 1 385
- WarszawaPrzychód, 2025 274.z 1 066
- Handel hurtowyWzrost przychodu r/r, 2025 239.z 702
- PolskaWzrost przychodu r/r, 2025 1372.z 3 487
- Województwo mazowieckieWzrost przychodu r/r, 2025 527.z 1 216
- WarszawaWzrost przychodu r/r, 2025 420.z 929
Zarząd i wspólnicy
- Numer KRS
- 0000027928
- Organy w odpisie
- zarząd, prokura, wspólnicy z liczbą udziałów
- Wpis do rejestru
- 2001-07-20
Aktualny skład zarządu, prokurentów i wspólników tej spółki zawiera odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.
Odpis w wyszukiwarce KRSSpółki o podobnej skali
| Poz. | Spółka | Branża | Przychód |
|---|---|---|---|
| 165 | SCA Petrole Polska sp. z o.o. Swadzim | Handel hurtowy | 919 mln zł +1,8 % |
| 166 | Bristol-Myers Squibb Polska sp. z o.o. Warszawa | Handel hurtowy | 919 mln zł +32,9 % |
| 167 | GTV Poland S.A. Pruszków | Handel hurtowy | 916 mln zł +6,5 % |
| 169 | Knauf - sp. z o.o. Warszawa | Handel hurtowy | 910 mln zł +5,4 % |
| 170 | Opella Healthcare Poland sp. z o.o. Warszawa | Handel hurtowy | 906 mln zł +7,7 % |