Beauty Brokers sp. z o.o.
BEAUTY BROKERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000633114NIP 9721266000 REGON 365199734 Poznań
- Przychód 2025
- 254 mln zł
- Zmiana rok do roku
- +5,3 %
- Pozycja w Polsce wg przychodu
- 3328. z 3 961
- Pozycja w branży wg przychodu
- 671. z 801, Handel hurtowy
Wyniki finansowe z ostatnich lat
| Rok | Przychód | Zmiana r/r |
|---|---|---|
| 2025 | 254 mln zł 1 | +5,3 % |
| 2024 | 242 mln zł 1 | +4,3 % |
| 2023 | 231 mln zł 1 | −0,6 % |
| 2022 | 233 mln zł 1 | −3,0 % |
| 2021 | 240 mln zł 1 | b.d. |
1 Przychód podatkowy wykazany w zeznaniu CIT, według danych Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT.
„b.d.” oznacza brak danych w dostępnym sprawozdaniu. Brakujących lat nie szacujemy.
O spółce w liczbach
Beauty Brokers sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (województwo wielkopolskie). W naszych zestawieniach spółka występuje w branży „Handel hurtowy”. Przeważająca działalność w rejestrze to sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Podmiot został wpisany do rejestru 22.08.2016 r.
Za rok 2025 spółka wykazała przychód podatkowy na poziomie 254 mln zł i zajmuje 3328. pozycję spośród 3961 firm w zestawieniu ogólnopolskim.
W porównaniu z rokiem poprzednim przychód zwiększył się o 5,3 %. Od 2021 roku średnie roczne tempo zmiany przychodu wynosi +1,4 %.
Wśród 442 spółek z województwa wielkopolskiego zajmuje 364. miejsce. W zestawieniu firm w Poznaniu jest na 89. pozycji. Na tle branży „Handel hurtowy” to pozycja 671 na 801 sklasyfikowanych firm.
Źródłem kwot przychodu są dane Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT (przychód podatkowy), a nie sprawozdanie finansowe spółki.
Pozycje w rankingach
- Handel hurtowyWzrost przychodu r/r, 2025 266.z 702
- Województwo wielkopolskieWzrost przychodu r/r, 2025 169.z 399
- PolskaWzrost przychodu r/r, 2025 1510.z 3 487
- PoznańWzrost przychodu r/r, 2025 45.z 94
- PoznańPrzychód, 2025 89.z 113
- Województwo wielkopolskiePrzychód, 2025 364.z 442
- Handel hurtowyPrzychód, 2025 671.z 801
- PolskaPrzychód, 2025 3328.z 3 961
Zarząd i wspólnicy
- Numer KRS
- 0000633114
- Organy w odpisie
- zarząd, prokura, wspólnicy z liczbą udziałów
- Wpis do rejestru
- 2016-08-22
Aktualny skład zarządu, prokurentów i wspólników tej spółki zawiera odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.
Odpis w wyszukiwarce KRSSpółki o podobnej skali
| Poz. | Spółka | Branża | Przychód |
|---|---|---|---|
| 668 | Romgaz sp. z o.o. Konarzynki | Handel hurtowy | 255 mln zł +6,2 % |
| 669 | BLU 1 sp. z o.o. Białystok | Handel hurtowy | 255 mln zł −3,0 % |
| 670 | Oerlemans Foods Siemiatycze sp. z o.o. Siemiatycze | Handel hurtowy | 255 mln zł +16,0 % |
| 672 | Häfele Polska sp. z o.o. Długołęka | Handel hurtowy | 254 mln zł +10,8 % |
| 673 | Zeppelin Polska sp. z o.o. Kajetany | Handel hurtowy | 254 mln zł +7,7 % |