Cetes Cosmetics Poland sp. z o.o.
CETES COSMETICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000036790NIP 5220103012 REGON 011564725 Warszawa
- Przychód 2025
- 361 mln zł
- Zmiana rok do roku
- −15,9 %
- Pozycja w Polsce wg przychodu
- 2325. z 3 961
- Pozycja w branży wg przychodu
- 138. z 238, Paliwa i chemia
Wyniki finansowe z ostatnich lat
| Rok | Przychód | Zmiana r/r |
|---|---|---|
| 2025 | 361 mln zł 1 | −15,9 % |
| 2024 | 429 mln zł 1 | −3,3 % |
| 2023 | 444 mln zł 1 | −0,7 % |
| 2022 | 447 mln zł 1 | −3,0 % |
| 2021 | 460 mln zł 1 | b.d. |
1 Przychód podatkowy wykazany w zeznaniu CIT, według danych Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT.
„b.d.” oznacza brak danych w dostępnym sprawozdaniu. Brakujących lat nie szacujemy.
O spółce w liczbach
Cetes Cosmetics Poland sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (województwo mazowieckie). Według kodu PKD przypisaliśmy ją do branży „Paliwa i chemia”. Przeważająca działalność w rejestrze to produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Podmiot został wpisany do rejestru 21.08.2001 r.
Za rok 2025 spółka wykazała przychód podatkowy na poziomie 361 mln zł i zajmuje 2325. pozycję spośród 3961 firm w zestawieniu ogólnopolskim.
Przychód był niższy niż rok wcześniej o 15,9 %. Od 2021 roku średnie roczne tempo zmiany przychodu wynosi −5,9 %. W żadnym z ujętych lat przychód nie przewyższył wyniku z roku poprzedniego.
Wśród 1385 spółek z województwa mazowieckiego zajmuje 860. miejsce. W zestawieniu firm w Warszawie jest na 665. pozycji. Na tle branży „Paliwa i chemia” to pozycja 138 na 238 sklasyfikowanych firm.
Przychód pokazujemy według jawnych danych Ministerstwa Finansów o podatnikach CIT. To kategoria podatkowa, liczona inaczej niż przychody ze sprawozdania finansowego.
Pozycje w rankingach
- Paliwa i chemiaPrzychód, 2025 138.z 238
- PolskaPrzychód, 2025 2325.z 3 961
- Województwo mazowieckiePrzychód, 2025 860.z 1 385
- WarszawaPrzychód, 2025 665.z 1 066
- PolskaWzrost przychodu r/r, 2025 3197.z 3 487
- Paliwa i chemiaWzrost przychodu r/r, 2025 209.z 226
- Województwo mazowieckieWzrost przychodu r/r, 2025 1127.z 1 216
- WarszawaWzrost przychodu r/r, 2025 870.z 929
Zarząd i wspólnicy
- Numer KRS
- 0000036790
- Organy w odpisie
- zarząd, prokura, wspólnicy z liczbą udziałów
- Wpis do rejestru
- 2001-08-21
Aktualny skład zarządu, prokurentów i wspólników tej spółki zawiera odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.
Odpis w wyszukiwarce KRSSpółki o podobnej skali
| Poz. | Spółka | Branża | Przychód |
|---|---|---|---|
| 135 | Soudal Manufacturing sp. z o.o. Pionki | Paliwa i chemia | 368 mln zł −6,4 % |
| 136 | SFC Solutions Częstochowa sp. z o.o. Częstochowa | Paliwa i chemia | 366 mln zł −13,4 % |
| 137 | Chemnovatic sp. z o.o. Lublin | Paliwa i chemia | 364 mln zł b.d. |
| 139 | Qemetica Silicates S.A. Iłowa | Paliwa i chemia | 356 mln zł +8,8 % |
| 140 | LA Rive S.A. Grudziądz | Paliwa i chemia | 350 mln zł +8,8 % |