Colours Factory sp. z o.o.
COLOURS FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000230794NIP 7642454686 REGON 300011862 Piła
- Przychód 2025
- 248 mln zł
- Zmiana rok do roku
- +0,0 %
- Pozycja w Polsce wg przychodu
- 3410. z 3 961
- Pozycja w branży wg przychodu
- 1314. z 1 505, Produkcja
Wyniki finansowe z ostatnich lat
| Rok | Przychód | Zmiana r/r |
|---|---|---|
| 2025 | 248 mln zł 1 | +0,0 % |
| 2024 | 248 mln zł 1 | −13,4 % |
| 2023 | 286 mln zł 1 | +8,0 % |
| 2022 | 265 mln zł 1 | b.d. |
1 Przychód podatkowy wykazany w zeznaniu CIT, według danych Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT.
„b.d.” oznacza brak danych w dostępnym sprawozdaniu. Brakujących lat nie szacujemy.
O spółce w liczbach
Colours Factory sp. z o.o. działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a jej adres rejestrowy wskazuje na siedzibę w Pile. Według kodu PKD przypisaliśmy ją do branży „Produkcja”. Przeważająca działalność w rejestrze to pozostałe drukowanie. Data rejestracji podmiotu to 18.03.2005 r.
Za rok 2025 spółka wykazała przychód podatkowy na poziomie 248 mln zł i zajmuje 3410. pozycję spośród 3961 firm w zestawieniu ogólnopolskim.
Przychód utrzymał się blisko poziomu z poprzedniego roku (zmiana +0,0 %). W okresie 2022 do 2025 przychód zmieniał się średnio o −2,2 % rocznie. Najwyższy przychód w ujętym okresie spółka osiągnęła w 2023 roku.
Wśród 442 spółek z województwa wielkopolskiego zajmuje 375. miejsce. W zestawieniu firm w Pile jest na 6. pozycji. W rankingu branży „Produkcja” zajmuje 1314. miejsce z 1505.
Przychód pokazujemy według jawnych danych Ministerstwa Finansów o podatnikach CIT. To kategoria podatkowa, liczona inaczej niż przychody ze sprawozdania finansowego.
Pozycje w rankingach
- PiłaWzrost przychodu r/r, 2025 4.z 7
- ProdukcjaWzrost przychodu r/r, 2025 794.z 1 381
- PolskaWzrost przychodu r/r, 2025 2159.z 3 487
- Województwo wielkopolskieWzrost przychodu r/r, 2025 251.z 399
- PiłaPrzychód, 2025 6.z 8
- Województwo wielkopolskiePrzychód, 2025 375.z 442
- PolskaPrzychód, 2025 3410.z 3 961
- ProdukcjaPrzychód, 2025 1314.z 1 505
Zarząd i wspólnicy
- Numer KRS
- 0000230794
- Organy w odpisie
- zarząd, prokura, wspólnicy z liczbą udziałów
- Wpis do rejestru
- 2005-03-18
Aktualny skład zarządu, prokurentów i wspólników tej spółki zawiera odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.
Odpis w wyszukiwarce KRSSpółki o podobnej skali
| Poz. | Spółka | Branża | Przychód |
|---|---|---|---|
| 1311 | Classen-Pol S.A. Zwonowice | Drewno, papier i meble | 249 mln zł +12,2 % |
| 1312 | Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. Zielonka | Elektronika i elektrotechnika | 249 mln zł −44,3 % |
| 1313 | Polskie Zakłady Zbożowe PZZ w Krakowie S.A. Kraków | Przemysł spożywczy | 249 mln zł −0,2 % |
| 1315 | Mokate S.A. Ustroń | Przemysł spożywczy | 248 mln zł −6,8 % |
| 1316 | SHL Production sp. z o.o. Kielce | Metale i wyroby metalowe | 248 mln zł +3,4 % |