Dagma sp. z o.o.
DAGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000130206NIP 6340126068 REGON 008173852 Katowice
- Przychód 2025
- 288 mln zł
- Zmiana rok do roku
- +27,1 %
- Pozycja w Polsce wg przychodu
- 2925. z 3 961
- Pozycja w branży wg przychodu
- 121. z 181, IT i oprogramowanie
Wyniki finansowe z ostatnich lat
| Rok | Przychód | Zmiana r/r |
|---|---|---|
| 2025 | 288 mln zł 1 | +27,1 % |
| 2024 | 226 mln zł 1 | b.d. |
1 Przychód podatkowy wykazany w zeznaniu CIT, według danych Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT.
„b.d.” oznacza brak danych w dostępnym sprawozdaniu. Brakujących lat nie szacujemy.
O spółce w liczbach
Dagma sp. z o.o. działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a jej adres rejestrowy wskazuje na siedzibę w Katowicach. Główny kod działalności plasuje spółkę w grupie „IT i oprogramowanie”. Przeważająca działalność w rejestrze to sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Podmiot został wpisany do rejestru 23.09.2002 r.
Za rok 2025 spółka wykazała przychód podatkowy na poziomie 288 mln zł i zajmuje 2925. pozycję spośród 3961 firm w zestawieniu ogólnopolskim.
Rok do roku przychód urósł o 27,1 %, co jest tempem rzadko spotykanym przy tej skali.
Wśród 418 spółek z województwa śląskiego zajmuje 296. miejsce. W zestawieniu firm w Katowicach jest na 43. pozycji. Na tle branży „IT i oprogramowanie” to pozycja 121 na 181 sklasyfikowanych firm.
Przychód pokazujemy według jawnych danych Ministerstwa Finansów o podatnikach CIT. To kategoria podatkowa, liczona inaczej niż przychody ze sprawozdania finansowego.
Pozycje w rankingach
- Województwo śląskieWzrost przychodu r/r, 2025 25.z 363
- PolskaWzrost przychodu r/r, 2025 289.z 3 487
- KatowiceWzrost przychodu r/r, 2025 5.z 51
- IT i oprogramowanieWzrost przychodu r/r, 2025 17.z 144
- IT i oprogramowaniePrzychód, 2025 121.z 181
- Województwo śląskiePrzychód, 2025 296.z 418
- KatowicePrzychód, 2025 43.z 59
- PolskaPrzychód, 2025 2925.z 3 961
Zarząd i wspólnicy
- Numer KRS
- 0000130206
- Organy w odpisie
- zarząd, prokura, wspólnicy z liczbą udziałów
- Wpis do rejestru
- 2002-09-23
Aktualny skład zarządu, prokurentów i wspólników tej spółki zawiera odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.
Odpis w wyszukiwarce KRSSpółki o podobnej skali
| Poz. | Spółka | Branża | Przychód |
|---|---|---|---|
| 118 | Vercom S.A. Poznań | IT i oprogramowanie | 297 mln zł +2,7 % |
| 119 | Baselinker sp. z o.o. Wrocław | IT i oprogramowanie | 295 mln zł b.d. |
| 120 | 3M Service Center Emea sp. z o.o. Wrocław | IT i oprogramowanie | 294 mln zł +5,1 % |
| 122 | Phoenix Contact sp. z o.o. Wrocław | IT i oprogramowanie | 287 mln zł +21,4 % |
| 123 | Westinghouse Electric Poland sp. z o.o. Kraków | IT i oprogramowanie | 287 mln zł +32,3 % |