Delfarma sp. z o.o.
DELFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000180304NIP 9471902089 REGON 473206703 Łódź
- Przychód 2025
- 253 mln zł
- Zmiana rok do roku
- +17,0 %
- Pozycja w Polsce wg przychodu
- 3346. z 3 961
- Pozycja w branży wg przychodu
- 675. z 801, Handel hurtowy
Wyniki finansowe z ostatnich lat
| Rok | Przychód | Zmiana r/r |
|---|---|---|
| 2025 | 253 mln zł 1 | +17,0 % |
| 2024 | 216 mln zł 1 | b.d. |
1 Przychód podatkowy wykazany w zeznaniu CIT, według danych Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT.
„b.d.” oznacza brak danych w dostępnym sprawozdaniu. Brakujących lat nie szacujemy.
O spółce w liczbach
Delfarma sp. z o.o. figuruje w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 180304. Główny kod działalności plasuje spółkę w grupie „Handel hurtowy”. Przeważająca działalność w rejestrze to sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Podmiot został wpisany do rejestru 20.11.2003 r.
Za rok 2025 spółka wykazała przychód podatkowy na poziomie 253 mln zł i zajmuje 3346. pozycję spośród 3961 firm w zestawieniu ogólnopolskim.
Dynamika rok do roku jest dodatnia i wynosi 17,0 %.
W województwie łódzkim to 142. firma pod względem przychodu (na 170). Lokalnie, w Łodzi, wyprzedza ją 58 spółek. Na tle branży „Handel hurtowy” to pozycja 675 na 801 sklasyfikowanych firm.
Przychód pokazujemy według jawnych danych Ministerstwa Finansów o podatnikach CIT. To kategoria podatkowa, liczona inaczej niż przychody ze sprawozdania finansowego.
Pozycje w rankingach
- Handel hurtowyWzrost przychodu r/r, 2025 90.z 702
- Województwo łódzkieWzrost przychodu r/r, 2025 25.z 158
- PolskaWzrost przychodu r/r, 2025 572.z 3 487
- ŁódźWzrost przychodu r/r, 2025 13.z 61
- Województwo łódzkiePrzychód, 2025 142.z 170
- Handel hurtowyPrzychód, 2025 675.z 801
- PolskaPrzychód, 2025 3346.z 3 961
- ŁódźPrzychód, 2025 59.z 66
Zarząd i wspólnicy
- Numer KRS
- 0000180304
- Organy w odpisie
- zarząd, prokura, wspólnicy z liczbą udziałów
- Wpis do rejestru
- 2003-11-20
Aktualny skład zarządu, prokurentów i wspólników tej spółki zawiera odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.
Odpis w wyszukiwarce KRSSpółki o podobnej skali
| Poz. | Spółka | Branża | Przychód |
|---|---|---|---|
| 672 | Häfele Polska sp. z o.o. Długołęka | Handel hurtowy | 254 mln zł +10,8 % |
| 673 | Zeppelin Polska sp. z o.o. Kajetany | Handel hurtowy | 254 mln zł +7,7 % |
| 674 | Rettenmaier Polska sp. z o.o. Warszawa | Handel hurtowy | 254 mln zł +4,7 % |
| 676 | J&S Energy S.A. Warszawa | Handel hurtowy | 253 mln zł b.d. |
| 677 | Haczek sp. z o.o. Rajsko | Handel hurtowy | 253 mln zł b.d. |