Infrabuild Recycling sp. z o.o.
INFRABUILD RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000667707NIP 8522629505 REGON 366787692 Gdańsk
- Przychód 2024
- 265 mln zł
- Zmiana rok do roku
- b.d.
- Pozycja w Polsce wg przychodu
- 3060. z 3 829
- Pozycja w branży wg przychodu
- 620. z 764, Handel hurtowy
Wyniki finansowe z ostatnich lat
| Rok | Przychód | Zmiana r/r |
|---|---|---|
| 2024 | 265 mln zł 1 | b.d. |
| 2022 | 1,1 mld zł 1 | +46,9 % |
| 2021 | 751 mln zł 1 | b.d. |
1 Przychód podatkowy wykazany w zeznaniu CIT, według danych Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT.
„b.d.” oznacza brak danych w dostępnym sprawozdaniu. Brakujących lat nie szacujemy.
O spółce w liczbach
Infrabuild Recycling sp. z o.o. działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a jej adres rejestrowy wskazuje na siedzibę w Gdańsku. W naszych zestawieniach spółka występuje w branży „Handel hurtowy”. Przeważająca działalność w rejestrze to sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Data rejestracji podmiotu to 14.03.2017 r.
W 2024 roku przychód podatkowy spółki wyniósł 265 mln zł. To daje jej 3060. miejsce w rankingu największych firm w Polsce, w którym sklasyfikowaliśmy 3829 spółek.
W okresie 2021 do 2024 przychód zmieniał się średnio o −29,3 % rocznie. Rekordowym rokiem w danych pozostaje 2022.
Wśród 230 spółek z województwa pomorskiego zajmuje 177. miejsce. Lokalnie, w Gdańsku, wyprzedza ją 75 spółek. W rankingu branży „Handel hurtowy” zajmuje 620. miejsce z 764.
Źródłem kwot przychodu są dane Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT (przychód podatkowy), a nie sprawozdanie finansowe spółki.
Pozycje w rankingach
- PolskaWzrost przychodu r/r, 2022 459.z 2 617
- Województwo pomorskieWzrost przychodu r/r, 2022 27.z 151
- Handel hurtowyWzrost przychodu r/r, 2022 117.z 571
- GdańskWzrost przychodu r/r, 2022 13.z 54
- Województwo pomorskiePrzychód, 2024 177.z 230
- GdańskPrzychód, 2024 76.z 97
- PolskaPrzychód, 2024 3060.z 3 829
- Handel hurtowyPrzychód, 2024 620.z 764
Zarząd i wspólnicy
- Numer KRS
- 0000667707
- Organy w odpisie
- zarząd, prokura, wspólnicy z liczbą udziałów
- Wpis do rejestru
- 2017-03-14
Aktualny skład zarządu, prokurentów i wspólników tej spółki zawiera odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.
Odpis w wyszukiwarce KRSSpółki o podobnej skali
| Poz. | Spółka | Branża | Przychód |
|---|---|---|---|
| 617 | Remmers Polska sp. z o.o. Tarnowo Podgórne | Handel hurtowy | 266 mln zł +1,8 % |
| 618 | Elkabel sp. z o.o. sp.k. Lublin | Handel hurtowy | 266 mln zł b.d. |
| 619 | Telforceone S.A. Wrocław | Handel hurtowy | 266 mln zł −9,8 % |
| 621 | Hager Polska sp. z o.o. Tychy | Handel hurtowy | 265 mln zł −15,7 % |
| 622 | Estee Lauder (Poland) sp. z o.o. Warszawa | Handel hurtowy | 265 mln zł +7,6 % |