Lomax Paliwa sp. z o.o.
LOMAX PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000553361NIP 7123295574 REGON 361282579 Warszawa
- Przychód 2025
- 246 mln zł
- Zmiana rok do roku
- +7,7 %
- Pozycja w Polsce wg przychodu
- 3440. z 3 961
- Pozycja w branży wg przychodu
- 702. z 801, Handel hurtowy
Wyniki finansowe z ostatnich lat
| Rok | Przychód | Zmiana r/r |
|---|---|---|
| 2025 | 246 mln zł 1 | +7,7 % |
| 2024 | 229 mln zł 1 | +2,3 % |
| 2023 | 224 mln zł 1 | −37,2 % |
| 2022 | 356 mln zł 1 | +43,6 % |
| 2021 | 248 mln zł 1 | b.d. |
1 Przychód podatkowy wykazany w zeznaniu CIT, według danych Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT.
„b.d.” oznacza brak danych w dostępnym sprawozdaniu. Brakujących lat nie szacujemy.
O spółce w liczbach
Lomax Paliwa sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (województwo mazowieckie). W naszych zestawieniach spółka występuje w branży „Handel hurtowy”. Przeważająca działalność w rejestrze to sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Podmiot został wpisany do rejestru 15.04.2015 r.
W 2025 roku przychód podatkowy spółki wyniósł 246 mln zł. To daje jej 3440. miejsce w rankingu największych firm w Polsce, w którym sklasyfikowaliśmy 3961 spółek.
W porównaniu z rokiem poprzednim przychód zwiększył się o 7,7 %. W okresie 2021 do 2025 przychód zmieniał się średnio o −0,1 % rocznie. Najwyższy przychód w ujętym okresie spółka osiągnęła w 2022 roku.
Wśród 1385 spółek z województwa mazowieckiego zajmuje 1237. miejsce. W zestawieniu firm w Warszawie jest na 955. pozycji. Na tle branży „Handel hurtowy” to pozycja 702 na 801 sklasyfikowanych firm.
Kwoty przychodu w tym profilu to przychód podatkowy z zeznań CIT, który Ministerstwo Finansów publikuje dla największych podatników. Nie jest to tożsame z przychodami netto ze sprawozdania finansowego.
Pozycje w rankingach
- Handel hurtowyWzrost przychodu r/r, 2025 213.z 702
- PolskaWzrost przychodu r/r, 2025 1243.z 3 487
- Województwo mazowieckieWzrost przychodu r/r, 2025 483.z 1 216
- WarszawaWzrost przychodu r/r, 2025 388.z 929
- PolskaPrzychód, 2025 3440.z 3 961
- Handel hurtowyPrzychód, 2025 702.z 801
- Województwo mazowieckiePrzychód, 2025 1237.z 1 385
- WarszawaPrzychód, 2025 955.z 1 066
Zarząd i wspólnicy
- Numer KRS
- 0000553361
- Organy w odpisie
- zarząd, prokura, wspólnicy z liczbą udziałów
- Wpis do rejestru
- 2015-04-15
Aktualny skład zarządu, prokurentów i wspólników tej spółki zawiera odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.
Odpis w wyszukiwarce KRSSpółki o podobnej skali
| Poz. | Spółka | Branża | Przychód |
|---|---|---|---|
| 699 | Trafika G.wiśniewski i Wspólnicy sp.k. Siedlce | Handel hurtowy | 247 mln zł b.d. |
| 700 | NET - Profit Warzywa & Owoce sp. z o.o. Tropiszów | Handel hurtowy | 247 mln zł −2,6 % |
| 701 | Everom sp. z o.o. Białystok | Handel hurtowy | 247 mln zł b.d. |
| 703 | Cropper Musialski sp.k. Zapole | Handel hurtowy | 246 mln zł b.d. |
| 704 | Maco Polska sp. z o.o. Gliwice | Handel hurtowy | 246 mln zł −14,6 % |