Warter Fuels S.A.
WARTER FUELS SPÓŁKA AKCYJNA
KRS 0000287699NIP 7740001431 REGON 141138730 Warszawa
- Przychód 2025
- 218 mln zł
- Zmiana rok do roku
- −3,6 %
- Pozycja w Polsce wg przychodu
- 3866. z 3 961
- Pozycja w branży wg przychodu
- 233. z 238, Paliwa i chemia
Wyniki finansowe z ostatnich lat
| Rok | Przychód | Zmiana r/r |
|---|---|---|
| 2025 | 218 mln zł 1 | −3,6 % |
| 2024 | 226 mln zł 1 | b.d. |
| 2022 | 313 mln zł 1 | +38,7 % |
| 2021 | 226 mln zł 1 | b.d. |
1 Przychód podatkowy wykazany w zeznaniu CIT, według danych Ministerstwa Finansów o największych podatnikach CIT.
„b.d.” oznacza brak danych w dostępnym sprawozdaniu. Brakujących lat nie szacujemy.
O spółce w liczbach
Warter Fuels S.A. figuruje w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 287699. Według kodu PKD przypisaliśmy ją do branży „Paliwa i chemia”. Przeważająca działalność w rejestrze to wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Data rejestracji podmiotu to 13.09.2007 r.
W 2025 roku przychód podatkowy spółki wyniósł 218 mln zł. To daje jej 3866. miejsce w rankingu największych firm w Polsce, w którym sklasyfikowaliśmy 3961 spółek.
Rok do roku skala działalności praktycznie się nie zmieniła: różnica to −3,6 %. W okresie 2021 do 2025 przychód zmieniał się średnio o −0,9 % rocznie. Najwyższy przychód w ujętym okresie spółka osiągnęła w 2022 roku.
W województwie mazowieckim to 1358. firma pod względem przychodu (na 1385). W zestawieniu firm w Warszawie jest na 1046. pozycji. W rankingu branży „Paliwa i chemia” zajmuje 233. miejsce z 238.
Przychód pokazujemy według jawnych danych Ministerstwa Finansów o podatnikach CIT. To kategoria podatkowa, liczona inaczej niż przychody ze sprawozdania finansowego.
Pozycje w rankingach
- Paliwa i chemiaWzrost przychodu r/r, 2025 136.z 226
- PolskaWzrost przychodu r/r, 2025 2546.z 3 487
- Województwo mazowieckieWzrost przychodu r/r, 2025 921.z 1 216
- WarszawaWzrost przychodu r/r, 2025 718.z 929
- PolskaPrzychód, 2025 3866.z 3 961
- Paliwa i chemiaPrzychód, 2025 233.z 238
- Województwo mazowieckiePrzychód, 2025 1358.z 1 385
- WarszawaPrzychód, 2025 1046.z 1 066
Zarząd i wspólnicy
- Numer KRS
- 0000287699
- Organy w odpisie
- zarząd, prokura, rada nadzorcza
- Wpis do rejestru
- 2007-09-13
Aktualny skład zarządu, prokurentów i wspólników tej spółki zawiera odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.
Odpis w wyszukiwarce KRSSpółki o podobnej skali
| Poz. | Spółka | Branża | Przychód |
|---|---|---|---|
| 230 | PRT Radomsko sp. z o.o. Radomsko | Paliwa i chemia | 221 mln zł −0,4 % |
| 231 | Neotherm E. Herzyk, Rutka, Nowak sp.k. Bielsko-Biała | Paliwa i chemia | 220 mln zł +3,1 % |
| 232 | Multilayer Pipe Company sp. z o.o. Pęcz | Paliwa i chemia | 219 mln zł b.d. |
| 234 | Grupa Ergis sp. z o.o. Warszawa | Paliwa i chemia | 217 mln zł −1,0 % |
| 235 | Clovin S.A. Czyżew | Paliwa i chemia | 216 mln zł −22,7 % |